Covid-19: мережеві стандарти чистоти і безпеки. Детальніше

 • + 380 (48) 796 5500
  65026, г. Одесса, ул. Пушкінська, 15
  Головна Multisensoria`2021 – мультикультурна сезона програма.
  Multisensoria`2021 – мультикультурна сезона програма.

  Multisensoria`2021 – мультикультурна сезона програма.

  07.06.2021

  Щороку Одеса стає ще привабливішою для українських та закордонних гостей. І кожного сезону туристичні заклади готують нові пропозиції, аби створити та залишити в серцях незабутні враження.

  Легендарному гранд-готелю міста Bristol Hotel 5*Odessa виповнюється 122  роки. За ці майже три сторіччя сумісної історії вiн накопичував величезний досвід гостинності та розуміння потреб своїх клієнтів. І новий сезон повинен стати свого роду квінтесенцією цього процесу. Отже, Multisensoria`2021 — унікальна програма, яка чекає на гостей готелів цього літа.

  Спеціально для L’Officiel Ukraine головний директор Vertex Hotel Group Ірина Седлецька більш детально розповіла про програму.

  “Multisensoria`2021 — це для тих, хто вміє відпочивати зі смаком, у своєму стилі життя, шукаючи нові сенси, емоції та враження. В цілому все це формує розуміння насиченості та розмаїття сьогоденного життя. А гості Bristol  — це саме такі люди! І саме для них — наша мультикультурна сезонна програма. Саме це відтворено в філософії та айдентиці програми, в абрисах та лініях якої дуже гармонійно поєднані всі напрямки і види подій.

  Готово