• + 380 (48) 796 5500
  65026, г. Одесса, ул. Пушкінська, 15
  1 ніч
  1 дорос., 0 діт.
  Додати номер
  Головна ANTI COVID Policy

  ANTI COVID Policy

  09.05.2020

  Здоров’я та безпека гостей готелю, відвідувачів ресторану і персоналу для нас мають першорядне значення.

  В рамках «ANTI COVID-19» на території Bristol Hotel 5 * Odessa введені заходи щодо захисту від вірусних інфекцій і профілактиці респіраторних захворювань.

  Безконтактное измерение температуры-ANTI COVID Policy на території Bristol Hotel 5

  З турботою про кожного нашого гостя ми:

  1. Виконуємо кварцування громадських зон готелю і ресторану.
  2. Проводимо обробку всіх поверхонь і місць контакту рук (ручки дверей, кнопки ліфта, крани, пульти, телефони, міні-сейфи, міні-бари) спиртовмісними дезінфікуючими засобами.
  3. Проводимо вологе прибирання і дезінфекцію громадських і службових зон з використанням професійних миючих і дезінфікуючих засобів не рідше ніж раз на 3 години.
  4. Проводимо провітрювання громадських зон кожні 60 хвилин.
  5. Встановили дозатори з дезинфікуючим розчином для обробки рук в громадських місцях – рецепція, ресторан, конференц-зали, СПА зона.
  6. Проводимо обробку карт-ключів до заїзду гостей і після виїзду.
  7. Збільшили час прибирання номера за рахунок проведення кварцування протягом 60 хвилин до заїзду, під час проживання і після виїзду гостей.
  8. Виробляємо дезінфекцію номера до заїзду, під час проживання і після виїзду гостей з застосуванням ліцензованих професійних засобів.
  9. Виробляємо прання постільної білизни та махрових виробів при температурі не нижче 75 С.
  10. Обслуговуємо сніданок і меню A La Carte в індивідуальному порядку у номері.
  11. Запровадили посилені заходи контролю співробітників готелю – перевірка стану здоров’я і обов’язкове використання захисних масок і рукавичок.
  12. Ввели додаткові заходи безпеки при реєстрації гостей, а саме контроль температури. У разі виявлення підвищеної температури, гостю надається можливість проходження тестування на COVID-19 в партнерських медичних закладах і отримання кваліфікованої медичної допомоги (за додаткову оплату, згідно із затвердженим прейскурантом).
  13. Закупили додатково маски і дезінфікуючі засоби для рук, які можна придбати на стійці прийому і розміщення (згідно із затвердженим прейскурантом).
  14. Допомагаємо контролювати відстань не менше 1,5 (півтора) метри між людьми в зонах реєстрації, фойє, ліфтах, ресторані, конференц-залах, кімнатах переговорів, на відкритій території та під час проведення масових заходів.

  З Турботою про наш персонал ми:

  1. Перевіряємо температуру персоналу безконтактним термометром і моніторимо самопочуття співробітників протягом дня. При наявності ознак застуди, співробітник на робоче місце не допускається.
  2. Забезпечуємо всіх співробітників захисними засобами – масками, рукавичками та захисними шоломами на території готелю і контролюємо дотримання правил їх використання та утилізації.

  ANTI COVID Policy на території Bristol Hotel 5

  Готово